Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Profesjonalizm i kompleksowość usług to zadowolenie i korzyści obydwu stron.

MAŁOPOLSKI PARK LOGISTYKI W TARGOWISKU

Inwestycja Małopolskiego Parku Logistyki obejmuje budowę jednokondygnacyjnej hali magazynowej oraz dobudowanych do niej budynku socjalno-biurowego i otwartej wiaty dla załadunku towarów. Na terenie Małopolskiego Parku Logistyki zlokalizowanego w Targowisku, posiadamy obiekty magazynowe o powierzchni ponad 25 000 m2. Zapewniamy kompleksową obsługę wyrobów powierzonych nam do składowania: załadunek, rozładunek, konfekcjonowanie, prowadzenie dokumentacji. Oferujemy także powierzchnie magazynowe w centralnej Polsce, z pełną usługą logistyczną lub w formie najmu.

Powierzchnia zabudowy

25900

metrów kwadratowych

Długość hali

275

metrów

Wysokość hali

14,5

metra

Kubatura

367 283

metrów sześciennych